21 lutego 2019 r.
Poezja (Nie) Profesjonalna
Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Powiatowych Spotkaniach z Poezją (Nie)Profesjonalną. Impreza odbędzie się 27 lutego br. o godz. 17:00 w Sali Lustrzanej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marynarza Polskiego w Damnicy przy ulicy Korczaka 1.
W programie:
- recital Pauliny Łagi, laureatki nagrody specjalnej VI Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej 2018,
- recytacje wierszy zawartych w nowo wydanej, piętnastej już antologii poezji pt. „Czas wykrzesać iskrę”,
- prezentacja i wręczenie antologii autorom wierszy.
Gospodarzami spotkania będą: Paweł Lisowski, starosta słupski i Andrzej Kordylas, wójt gminy Damnica.
Organizatorami wydarzenia są:  Starostwo Powiatowe i Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczym im. Marynarza Polskiego w Damnicy.

Fot. Jan Maziejuk (2017)
21 lutego 2019 r.
XVII Konkurs Sztuki i Rękodzieła
Do 22 kwietnia br. oglądać można w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku wystawę ilustrującą XVII Konkurs Sztuki i Rękodzieła. Przedsięwzięcie ma wieloletnią historię i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Pierwsza edycja odbyła się w 1976 roku. Pierwotnie konkurs organizowany był co dwa lata, obecnie co pięć lat. Każdorazowo bierze w nim udział około stu twórców z naszego regionu. Zamierzeniem konkursu jest ożywienie różnorodnych dziedzin tradycyjnej sztuki i rękodzieła.
Fot. Jan Maziejuk
20 lutego 2019 roku
Gala finałowa
21 lutego 2019 roku serdecznie zapraszamy do Ośrodka Teatralnego Rondo na galę finałową XI Konkursu „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”.
Wystawę pokonkursową będzie można obejrzeć w Galerii OT Rondo oraz restauracji Anna de Croy przy ulicy Dominikańskiej 5.

7 lutego 2019 roku
Promocja albumu Jana Maziejuka
Promocja nowego albumu ze zdjęciami Jana Maziejuka pt. "Mosty w Słupsku i powiecie słupskim" odbyła się dzisiaj, tj. 7 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Słupsku. Nestor słupskiej fotografii od lutego br. jest współpracownikiem Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku