23 października 2018 r.
Słupski Slam Poetycki
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z toruńską poetką Iwoną Murawską. Po występie odbędzie się kolejna edycja słupskiego slamu poetyckiego - pojedynku poetów‼️ 
Głównym składnikiem przepisu na udany slam jest rywalizacja osobowości na scenie, drugą częścią wydarzenia będzie więc turniej. 
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, o czym mowa... uczestnicy turnieju będą musieli w ciągu każdej trzyminutowej rundy zaprezentować własny tekst. A do kolejnej rundy przejdzie ten, który zdobędzie więcej głosów niż występ przeciwnika. Liczba pojedynków zależy od liczby startujących. Nie wolno korzystać z żadnych rekwizytów. Kto zostanie na scenie: wygrywa nagrodę.

Zapisy na slam: od 60 min przed spotkaniem u organizatorów.

Szczegółowe wyjaśnienie zasad znajduje się w Regulaminie
19 października 2018 roku
Nowa wystawa w CER

Zapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa autorstwa Pani Anny Dajnowicz.
Pani Anna Dajnowicz mieszka i pracuje twórczo w Potęgowie w województwie pomorskim. Studia plastyczne ukończyła w Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku (obecnie Akademia Sztuk Pięknych). Tworzy od dzieciństwa, głównie maluje. Pisze też poezje i fraszki. Uczestniczyła w 100 plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych, traktując tę formę pracy twórczej jako okazję do zdobywania doświadczeń i rozwoju artystycznego. Za swoją pracę twórczą zdobywa wiele nagród i wyróżnień, wśród których bardzo ceni sobie nagrodę „Białego Bociana” Starosty Powiatu Słupskiego - za talent i całokształt pracy twórczej.
 

 

18 października 2018 r.
POMÓŻMY W GŁOSOWANIU!
Szkoła Podstawowa w Bierkowie bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest 1000 książek do biblioteki. W konkursie wygrywa 10 szkół, które otrzymają największą liczbę głosów.  Głosować można raz dziennie. Konkurs kończy się 21 października. Plakat, który bierze udział w rywalizacji - wykonali uczniowie ósmych klas SP w Bierkowie.
Sposób głosowania:
1. wchodzimy na adres:

https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj
2. z rozwijanego menu po prawej stronie wybieramy: Sortuj wg miejscowości A-Z
3. szukamy SP Bierkowo i G Ł O S U J E M Y !!!!!
Bardzo ważne, żebyśmy po oddaniu głosu wejść na swoją skrzynkę mailową i kliknąć w link, który został przysłany (zdarza się, że nie można kliknąć w link - wtedy trzeba go skopiować i wkleić w pole adresowe przeglądarki, a następnie nacisnąć enter).
Dopiero w tym momencie ukazuje się komunikat, że głos został oddany.

PROSIMY O ODDAWANIE GŁOSÓW I UDOSTĘPNIANIE TEGO POSTA!
DZIĘKUJEMY
smiley
 
17 października 2018 roku
Termin tegorocznego Wiejsztuka przeniesiony!

Uprzejmie informujemy, że w związku z małą liczbą zgłoszeń grup teatralnych do udziału w VII Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Wiejskich „Wiejsztuk”, który zaplanowaliśmy na 19 października br. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy,  postanowiliśmy zmienić termin naszej imprezy i przenieść ją na marzec przyszłego roku.
Miesiąc ten – jako najbardziej odpowiedni do realizacji tego rodzaju przedsięwzięcia – wskazali nam opiekunowie grup teatralnych, które uczestniczyły we wcześniejszych edycjach „Wiejsztuka”.
Niemniej chcąc podziękować młodym aktorom i ich opiekunom za dotychczasowe zaangażowanie w realizację naszego przeglądu, proponujemy – z myślą o nich właśnie –  zorganizowanie 7 grudnia br. w GCKiP w Kobylnicy o godz. 12:00 spektaklu w wykonaniu zawodowego teatru wraz z warsztatami teatralnymi. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o informację zwrotną na temat grup teatralnych zainteresowanych udziałem w grudniowej imprezie wraz z określeniem ich liczebności. 

Informacje prosimy przekazywać do Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14B, 76-200 Słupsk, tel. 59 844 57 58, e-mail: biuro@cer.slupsk.pl.
Na zgłoszenia czekamy do 22 października br.

Liczba miejsc w GCKiP w Kobylnicy jest ograniczona!

 

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP