7 marca 2018 r.
Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie wiosna"
Zapraszamy do zapoznania się z plakatem promującym imprezę. Poniżej zamieszczamy link do regulaminu przeglądu. Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania także na www.gok.slupsk.pl 


http://cer.slupsk.pl/files/regulamin%20idzie%20wiosna_2.pdf
 
7 marca 2018 r.
NIEBIESKIE TARCZE - ZMIANA!
W związku z egzaminami gimnazjalnymi zmianie ulega termin organizacji XXXIV Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego Niebieskich Tarcz, który odbędzie się 26,27 kwietnia 2018 r. Zapraszamy
6 marca 2018 r.
Misterium Męki Pańskiej 2018
Zapraszamy do zapoznania się z plakatem i do udziału w tej wyjątkowej uroczystości poprzedzającej Święta Wielkanocne, która odbędzie się w Niedzielę Palmową. 
2 marca 2018 roku
Oficjalne otwarcie wystawy

Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego serdecznie zaprasza na oficjalne otwarcie wystawy prac Czesława Kowalczyka, które zaplanowano na 16 marca br. (piątek) na godz. 14:00 w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym w Słupsku.
Ekspozycja składa się  z dwóch części. W Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego podziwiać można m.in. rzeźby o różnorodnej tematyce - wykonane głównie z drewna lipowego, obrazy czy kolorową kolekcję aniołków z masy solnej. Natomiast na pierwszym piętrze Starostwa znajdują się rysunki wykonane ołówkiem.
Czesław Kowalczyk w kwestii sztuki jest samoukiem, wiedzę zdobywa obserwując pracę innych artystów. Pierwsze swoje rzeźby stworzył jako siedemnastolatek. Podejmuje też próby literackie, zaś ich wyniki publikowane są w dwumiesięczniku „Powiat Słupski”.
Wystawa w Starostwie jest pierwszą, publiczną prezentacją prac Czesława Kowalczyka.

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP