14 stycznia 2019 roku
Koncert Kapeli z Gminy Damnica
12 stycznia br. w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku wystąpiła Kapela z Gminy Damnica. Zespół zaprezentował utwory ze swojej najnowszej, drugiej płyty zatytułowanej "Tu i teraz". Płyta powstała m.in. dzięki stypendium Starosty Słupskiego.


fot. Jan Maziejuk
10 stycznia 2019 r.
XV Bal Charytatywny
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PONIŻSZYM WYDARZENIU

10 stycznia 2019 roku
Niekontrolowany Obszar Wrażliwości
Słupski Ośrodek Kultury - Klub Plastyka im. St. Morawskiego oraz Stowarzyszenie Obszar Wrażliwości Artystycznej zapraszają do zgłaszania chęci udziału w tegorocznej edycji Konkursu Plastycznego - Niekontrolowany Obszar Wrażliwości. 

Konkurs ma na celu wyłonienie i promocję osób utalentowanych, wyrażających własną wizję malarską w obszarze wrażliwości artystycznej. Adresowany jest do artystów nieprofesjonalnych tworzących w Słupsku, na terenie powiatu słupskiego, a także na terenie innych miast województwa pomorskiego. 

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród XI Konkursu Plastycznego Niekontrolowany Obszar Wrażliwości nastąpi 21 lutego 2019 roku o godzinie 17.00 w sali Ośrodka Teatralnego Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5 w Słupsku. 

http://cer.slupsk.pl/files/Regulamin%20XI%20%20Konkursu%20Plastycznego.doc
 
10 stycznia 2019 roku
Wkrótce ruszamy z kolejną edycją Wiejsztuka!
Niebawem na naszej stronie pojawi się regulamin, karta zgłoszenia i dokładny termin tegorocznej, marcowej edycji Powiatowego Przeglądu Teatrzyków Wiejskich WIEJSZTUK 2019.
Już teraz serdecznie zachęcamy do udziału!

 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku