I Ogólnopolski Bieg Pałacowy

15 kwietnia 2018 roku odbył się I Ogólnopolski Bieg Pałacowy na rzecz uczniów /wychowanków Ośrodka. Inicjatorami imprezy byli: Stowarzyszenie ABI- Akceptacja, Bezinteresowność, Inkluzja przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Damnicy, HERKULES Sp. z o. o., Modular Consulting -kmdr ppor. Dariusz Kloskowski i instytucje lokalne. Zadanie publiczne dotowane było przez Powiat Słupski. W tym wyjątkowym biegu udział wzięli profesjonalni biegacze i kijkarze oraz uczniowie/ wychowankowie z Damnickiego Pałacu. Impreza połączona była z obchodami Światowego dnia Autyzmu.  Atrakcją wydarzenia było militarne miasteczko zorganizowane przez 7 Brygadę Obrony Wybrzeża w Słupsku, występ Usteckiej Orkiestry Dętej oraz prezentacja Ochotniczej Straży Pożarnej w Damnicy.

18 kwietnia 2018 roku
Poezja po raz siódmy
Szanowni Państwo, przypominamy, że 20 kwietnia br. (piątek) od godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy odbędzie się siódma już edycja Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej. Serdecznie zapraszamy!

 
17 kwietnia 2018 roku
Kolejna runda za nami
17 kwietnia br. w budynku przy ul. Szarych Szeregów 14B odbyło się trzecie spotkanie rundy eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Słupskiego Towarzystwa Brydżowego 2018. Poniżej podajemy wyniki. Opiekę nad spotkaniem sprawowali pracownicy Centrum Edukacji Regionalnej.
 

 
Wyniki:
 
Drużyna Gospodarzy 16.04.2018  
Drużyna Gości
 
25(135)
 
Drobinki
 
Stół nr 1
 
Koszut 
 
2(49)
 
16(70)
 
Sławno
 
Stół nr 2
 
Pianpur Ustka
 
14(66)
 
--
 
Ład 
 
Stół nr 3
 
Zuchy
 
-
 
Mecz: Ład-Zuchy odłożony z przyczyn losowych
 

 
13 kwietnia 2018 r.
Gala białego bociana
Zbliża się końcowy termin zgłaszania kandydatów do nagrody Starosty Słupskiego przyznawanej osobom zajmującym się twórczością artystyczną i ochroną dóbr kultury. Kandydatury przygotowane zgodnie z paragrafem 4. regulaminu przyznawania stypendiów osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury, będą przyjmowane do 30 kwietnia br. Należy je składać w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Słupsku lub wysłać pocztą tradycyjną na adres Starostwo Powiatowe, ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk. W przypadku nadesłania zgłoszeń pocztą tradycyjną, o zachowaniu terminu decyduje data wpływu do urzędu.

Podczas powiatowych uroczystości swoje nagrody działaczom oraz pracownikom kultury mogą również przyznać burmistrzowie i wójtowie gmin. Zgłoszenie takich wyróżnień prosimy przekazać do Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Słupsku, w celu ujęcia ich w scenariuszu obchodów.


Regulamin: http://www.powiat.slupsk.pl/499,nagrody-bialego-bociana 
30 lipca 2018 roku
Serdecznie zapraszamy do nadsyłania
zgłoszeń do udziału w
Powiatowym Konkursie na Chleb i Wieniec Dożynkowy
Na Państwa zgłoszenia czekamy do
3 września 2018 roku. 
Poniżej do pobrania REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA.


http://cer.slupsk.pl/files/Regulamin_1.pdf
http://cer.slupsk.pl/files/Formularz%20zg
%E2%94%BC%C3%A9oszeniowy.doc
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP