ZawartośÄ tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

4 stycznia 2018 roku
XVIII Powiatowy Przegld Kold i Pastoraek

28 grudnia 2017 roku
Biuletyn grudniowy
Zapraszamy do zapoznania si z najnowszym wydaniem biuletynu "Powiat Supski'

https://www.powiat.slupsk.pl/plik,1915,biuletyn-201-202-net-pdf.pdf
Z najlepszymi yczeniami
20 grudnia 2017 roku
Nagrody wrczone

20 grudnia br. w sali 202 Starostwa Powiatowego w Supsku miao miejsce uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Powiat supski w mojej wyobrani” skierowanego do dzieci ze szkó podstawowych powiatu supskiego w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III i IV-VIII. Na konkurs wpyno ponad 130 prac. Konkurs zoragnizowao Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Supskiego i Wydzia Polityki Spoecznej Powiatu Supskiego.  Prace konkursowe oceniao jury w skadzie: Zbigniew Babiarz-Zych - naczelnik Wydziau Polityki Spoecznej Powiatu Supskiego, Tomasz Popawski - artysta-plastyk Supskiego Orodka Kultury oraz Justyna Bilska - instruktor w Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Supskiego.  


Laureaci:

Kategoria I-III

I miejsce Weronika Konieczna – Szkoa Podstawowa nr 2 w Ustce - 120,00 z – opiekun Lidia Foksiska

II miejsce Gabriela Sieradzka – Szkoa Podstawowa w Zaleskich - 100,00 z - opiekun Mariola Wólczyska

III miejsce Hanna Szewczyk – Szkoa Podstawowa w Objedzie – 80,00 z - opiekun Jolanta Rogaczewska

Wyrónienie Lena Graczyk – Szkoa Podstawowa w Pobociu - 50,00 z – opiekun Teresa Wdowiak

Wyrónienie Micha Bednarczyk – Szkoa Podstawowa w Objedzie – 50,00 z - opiekun Jolanta Rogaczewska

Wyrónienie Amelia Dubielska – Zespó Szkolno-Przedszkolny w Gówczycach - 50,00 z – opiekun Boena Horbacz

Wyrónienie Zuzanna Petryk – Szkoa Podstawowa w Objedzie - 50,00 z – opiekun Jolanta Rogaczewska.


Kategoria IV-VIII

I miejsce Karina Andrzejczak – Szkoa Podstawowa nr 1 w Ustce - 120,00 z - opiekun Lilla Marciniak

II miejsce Sandra Fortunka – Specjalny Orodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy – 100,00 z – opiekun Magorzata osiak

III miejsce Tomasz Skawiski – Szkoa Podstawowa we Wrzeciu - 80,00 z – opiekun Iwona Rogoziska

Wyrónienie Julia Kuakowska - Szkoa Podstawowa w Koczewie – 50,00 z - opiekunAnna Adamów

Wyrónienie Grzegorz Sawczuk – Szkoa Podstawowa nr 2 w Ustce - 50,00 z – opiekun Aldona Feszler

Wyrónienie Klaudia Augustyniak – Szkoa Podstawowa we Wrzeciu - 50,00 z – opiekun Iwona Rogoziska

Wyrónienie Kamil Kalkowski – Specjalny Orodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy - 50,00 z – opiekun Katarzyna Winiewska.

Serdecznie gratulujemy i ju teraz zachcamy do wzicia udziau w kolejnych konkursach!

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Supsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP