Dzień Dziecka w Krępie Słupskiej
Serdecznie zapraszamy 2 czerwca br. do udziału w Pikniku Lotniczym z okazji Dnia Dziecka. W programie mnóstwo atrakcji i występów! Start imprezy o godzinie 12.00 na lotnisku Krępy Słupskiej.  
29 kwietnia 2019 roku
"Poezja nad Słupią"
Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Dąbrowskiej w Słupsku oraz Starostwo Powiatowe w Słupsku zapraszają do udziału w I Otwartym Konkursie Recytatorskim Powiatu Słupskiego "Poezja nad Słupią".
Termin zgłoszeń został wydłużony do 8.05.2019 r.
 
Konkurs odbędzie się 14 maja 2019 r. o godz. 16.00 w czytelni przy ul. Grodzkiej 3.

Wszelkie niezbędne dokumenty mogą Państwo pobrać ze strony:
http://biblioteka.slupsk.pl/warte-uwagi/1268-konkurs-recytatorski-poezja-nad-slupia-zapraszamy.html


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
23 kwietnia 2019 roku
III Przegląd Pieśni Maryjnych

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Objeździe oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Częstochowskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III Przeglądzie Pieśni Maryjnych. Przegląd odbędzie się 18 maja 2019 r. w kościele filialnym pw.św.Ap. Piotra i Pawła w Rowach o godzinie 15.00. 

Zgłoszenia można przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja 2019 r.  Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres przeglad.kolpingobjazda@onet.pl .


 

25 kwietnia 2019 r.
PAWEŁ KĘDZIERSKI - OFICJALNE OTWARCIE WERNISAŻU
19 kwietnia br. w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbył się wernisaż malarstwa i rzeźby Pawła Kędzierskiego. Sylwetkę artysty przybliżył zebranym Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Zbigniew Babiarz Zych.Władze powiatu reprezentowała Anna Pietrzak, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Słupskiego. Na ekspozycji zaprezentowano obrazy artysty, dotąd nigdzie niepokazywane. Wystawę zorganizowało Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Galeria zdjęć oraz materiał filmowy dostępny na naszym facebooku.
Fot. Jan Maziejuk (CER)
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku